Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA 5 tárhely duplikálasa mód...

Dani010203 kérdése:

GTA 5 tárhely duplikálasa mód telepítés után (? )

Figyelt kérdés

Helo! Az lenne a kérdésem, hogy mikor a GTA 5-ben modoltam egy autót Openiv-el, a GTA 5 tárhelye duplájára nőtt, és ha letöltöm a játékot, akkor csak 80GB szabadul fel, mikor összesen majdnem 170GB-ot foglal a duplikálás miatt... Csak úgy tudom megoldani a problémát, ha újratelepítem a gépet, de ez már 3x megtörtént, és már nem bírom! Mindent úgy csinálok mint a videókban, mégis ez lesz... Valaki tud segíteni?


(Részletesebben mit hogy miért csináltam: Megvan az eredeti GTA 5, LSPDFR móddal, ami működik is. Ehhez akartam magyar rendőrautót berakni (próbáltam mással is), OpenIv-vel. Mindent videóK szerint csináltam, de mikor beraktam a modo(ka)t, és elinditottam a GTA 5-öt, FRISSÍTENI AKAR, (muszály) és a frissítés mérete 85gigabályt, de semmit nem csinál(legalábbis nem próbáltam).)



2020. febr. 12. 19:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!