Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 nek a KB4532693as...

Windows 10 nek a KB4532693as frissítését hogy lehetne eltávolítani? Sehogy nem engedi.

Figyelt kérdés
Elvileg ez a frissítés elég nagy bajokat tud okozni pl kitöröl fájlokat. Próbaltam a vezérlőpultból eltávolítani a frissítést, de ott egyszerűen ha rámentem erre a frissitesre az egérrel akkor eltűnt az eltávolítás címke, próbaltam a parancssorral eltávolítani ott azt írta nem lehet és még a bootban a troubleshooting nál is próbáltam törölni az utolsó frissítést de ott sem lehetett. Hogy kéne eltávolítani?

2020. febr. 20. 13:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Inkább programozónak kéne menned ha szerinted már van rá megoldás, hogy megírd a programot...
2020. febr. 20. 20:22
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
2020. febr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%

Win7 veszélyes frissítések nélkül? Miért mit csinál? Megharap? vagy mi?


Amióta feltettem a win7-emet nem frissítettem. Egyből kilőttem az autoupdate-et. És érdekes mód nem támadtak meg a gyíkemberek, nem tűntek el az adataim... Szóval ez a frissítésesdi egy mítosz, amit általában a tudatlan emberek szajkóznak, hogy kell. Nem. Nem kell. Egy átlagfelhasználónak semmiképpen.

2020. febr. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%
Nekem ezt miért nem adja be? Ma tartok itthon frissítőpénteket, KB452... az előző, 453-ak jelennek meg letöltésre készként. Nincs köztük. Fura, ha nem szóltok, meg se tudom.
2020. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem okozott még gondot akkor már nem is fog....remélhetőleg.Viszont ajánlanám a halasztást,amit a frissítés speciális beállításainál tudsz megtenni,ezzel mindig halassz bizonyos időt...amíg ki nem derül,hogy minden jó-e,persze ezt a frissítés megjötte előtt kell állítani,nem közbe stb. Ha meg kiderül,hogy gond van,akkor úgy is visszavonják,mint most ,de ha halasztva van ,még csak infót se kapsz,hogy van új,nem tölti le és nem is rakja fel.

Utóirat a WIN7 pártiaknak:Lehet most még nincs gond és lehet nem egy magyar személy lesz az,akit ki fognak maguknak a hekkerek,de minden rendszeren lehet újabb réseket találni,erre pedig egy adag parancsot kiküldve már nyekk is és nem kell,hogy bizonyos fontos dolgok ott legyenek,lehet szimplán csak töröl mindent,amit lehet,vagy kémkedik utánad...mindent meg lehet oldani ,ezt lebecsülni elég balgaság.

2020. febr. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#15 értem, köszi a segítséget
2020. febr. 22. 09:33
 17/18 anonim ***** válasza:
85%
én már több napja kínlódok ezzel a frissítéssel, mert letöltötte, mondom akkor telepítsd, elmegy 100%-ig aztán hibáát ír ki.. persze nem tudtam, hogy ilyen frissítés.. és erőltettem, letöltöttem kézileg és telepítettem és barom (most már így látva).. de eddig nem bántotta a rendszert, viszont a gépház updatebe még mindig függő telepítésként van és nem telepíti fel valószínű blokkolták...
2020. febr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

A "nem frissítem, mit támadnának rajtam" szemlélet margójára: botnet tag is lehetsz, aztán lesel, mitől lassú minden, mikor tele vagy rammal, maggal, ssd-vel... Nem mellesleg simán betolnak egy jelszóadatbázisba, ahol nem törődnek azzal, hogy fú, nehogy személyedhez kötődő bejegyzés szülessen a nagy adatbázisban. Sőt, ellenkezőleg.


De nem kell frissíteni, mert minek, igazatok van.

2020. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!