Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok ajánlani ingyenes...

Tudnátok ajánlani ingyenes videó vágó programot?

Figyelt kérdés
A minap használtam a filmora pro-t vágásához és amikor mentettem a szószerint a képembe nyomta a feliratát az egész videóban fizetni meg nem fogyok 70-100 eurót. Estleg ha valami jó működő videó vágó programot ahol minden lehetőség engedéylezett és nem vág semmit az arcunkba tudnátok ajánlani?

2020. febr. 22. 18:53
 1/7 anonim válasza:

VSDC-t használok.

Nem a legjobb, de ingyé van és ugyan 1-2 helyen mutogatja magát, hogy vedd meg, de a késztermékben semmi nyoma nincsen.

2020. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rá kerestem de ugyan ugy filmroa pro-t adja ki. nekem a kész terméken végig mutatja magát
2020. febr. 22. 19:20
 3/7 anonim válasza:
Ez esetben legalább én nem szívom be, mert nem fogom engedni a frissítést (mivel eddig nem csinálta). Ha valahonnan tudod törni akkor a Sony Vegas állítólag nagyon jó.
2020. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pár ingyenes a teljesség igénye nélkül:

* Avidemux: [link]

* Shotcut: [link]

* Openshot: [link]

* PiTiVi: [link]

* Blender: [link]

* Kdenlive: [link]

* Olive: [link]

* Lightworks: [link]

2020. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok ajánlást láttam köztük jópár jót. Sajna torrentes dolgokat nem nagyon szeretek le szedni mert félek a virustól mert már jó párszór ujra kellet rakni miatta a gépet.
2020. febr. 22. 19:45
 6/7 Help Vagyok válasza:
filmora - ingyenes és még jó is és egyszerűn meg is lehet érteni(szerintem)
2020. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6/6 ha elolvasod a le írást egyből az első sorban meglátod hogy filmorát használok. De azért köszi ^^
2020. febr. 22. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!