Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha letilott számra küldök...

Ha letilott számra küldök smst, mem kapja meg? Hogyan lehet hívni, másik számról?

Figyelt kérdés
2020. márc. 7. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha le vwgy tiltva akkor annak oka van.
2020. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,oka van,de hétfőn tálkozom vele#-_
2020. márc. 7. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy letiltott szám? Ő tiltott le téged, vagy a szolgálató tiltotta le az ő számát?
2020. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Õ tiltott le mert fél tõlem,amikor eljàtszotta hogy szeret engem,fûvel,fàval kefélt mögöttem mint megtudtam.

Nagyon korrekt és hiszékeny vagyok.

Nem volt még ilyen helyzet az életemben.

Csak düh-kén fogom tudni megoldani,a szüleimn akik kaptàk rokonainktòl a méreg dràga ruhàkat neki és minden jòt...én is òvtam,vigyàztam rà,telefont is kapott.

Az lesz az elsõ hogy visszakérem a telefont aztàn a gucci kabàtot,és a cipõt-ezek nem kurvàra valòk!!!


Mit csinàlnàtok?


Ez egy pszichoteràpiai rehab tehàt gyògyszert is kap és úgy él mimtha neki mindegy lenne azazeszarom mòdon

2020. márc. 8. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!