Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van arra mód, hogy le lehessen...

Van arra mód, hogy le lehessen tölteni a Vibert laptopra anélkül, hogy a telefonomat kellene használnom hozzá?

Figyelt kérdés

Kedves informatikusok vagy informatikához értők :)

Fiaméknál (sajnos) a Vibert használja most a tanítónéni kapcsolattartásra. Az ő tabletjére sikerült letöltenem google play-ből, és szerettem volna az én laptopomra is letölteni.

A QR kódos megoldást javasolta, azonban az én telefonom már elég elavult, egy régi Blackberry, amin még Blackberry OS oprendszer fut, már semmit nem lehet letölteni rá, QR leolvasót főleg nem.

Ekkor próbálkoztam a kódos megoldással: laptopon gmailen elküldtem magamnak a QR kód helyettesítő kódot, telefon gmailjében megnyitottam, rákattintottam, semmi.


Értem én, a régi teló a ludas, de nincs rá valami mód mégis? Jól értem, hoyg tényleg egy korszerű laptopra nem lehet feltelepíteni egy programot azért, mert az ember telefonja nem korszerű...?


Várom a válaszokat, és előre is köszönm szépen :)



#telefon #letöltés #Viber #QR-kód #QR-kód leolvasó
2020. márc. 17. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Van windowsra, de kell hozzá egy telefonos aktív fiók.

2020. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, köszönöm :) Nem a telefon a lányeg, hanem hogy az eszközök szinkronizálva legyenek egymással, így a kódos verzióval meg tudtam oldani tableten, ott múködött a kód :) Ha esetleg valakinek segítség :)
2020. márc. 17. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!