Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Alkalmazáscsempe tartalma?...

Alkalmazáscsempe tartalma? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval, a Start menüben a "Fényképek" alkalmazáscsempe olyan fényképeket - is - "forgat", amiket már régen kitöröltem... De ha már látom őket ebben, akkor hogyan lehet ezeket megjeleníteni rendes méretben?
2020. márc. 31. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, azok csak bélyegképek.
2020. márc. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha értem. Köszönöm. De ha a gép megjeleníti, akkor az a fájl valahol mégiscsak benne van a gépben, nem?... - Már csak azért írom ezt ide, mert a beletette a bogarat a fülembe... Avagy akkor hogyan lehet teljesen eltüntetni ezeket a - talán mégis létező - kisképeket, hogy ne is forgassa a program őket?
2020. márc. 31. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg kell keresned a mappát, ahol tárolja őket. Erre a kereső a legjobb eszköz. Már ha még van olyan a win 10-ben.
2020. márc. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mégis mi alapján tudnám megkeresni? Ezeknek a képeknek nincs nevük, csak számuk volt, de mivel letöröltem őket, ezért már nem tudhatom, hogy milyen számaik voltak, hogy a keresőbe azokat be tudnám írni. De mégis léteznek ezek, mert amit egy számítógép mutat, az márpedig LÉTEZIK benne, ott van a memóriájában (józan paraszti ésszel)!! Mi lehet az ilyen bizgentyűknek pl. a kiterjesztése, vagy helye? Programok?... Vezérlő?... Tű a szénakazalban.
2020. márc. 31. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!