Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Safariban mikor a címsorban...

Safariban mikor a címsorban próbálok keresést indítani, furcsa dolog történik?

Figyelt kérdés

Adott egy megnyitott lap, pl most a gyakori. A címsorban látszik a weblap címe, rákattintok, hogy elkezdek beírni egy szót, ami UP-pal kezdődik, pl update, akkor indokolatlanul gyorsan kell leütnöm a harmadik betűt, hogy ne törölje ki az egészet és jelenítse meg újra a gyakorinak a címét. Csak az UP szóra csinálja ezt, bármi mást kezdek beírni, jól fogadja tovább is a többi leütést.

Úgy tűnik nekem, hogy ez valami előre beállított parancs lehet, de sajnos nem leltem semmi relevánsat az interneten. Tudtok erről valami, vagy esetleg hogyan lehetne kikapcsolni?

Köszi!



2020. ápr. 9. 10:07
 1/2 Morzsi007 ***** válasza:
Nézd meg a beállítások/általábos/billentyűzet/Csereszöveg-en belül nincs-e valami beállítva az “up” szóra.
2020. ápr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Itt egy kis videó róla, ahogy beírom, hogy up, egy pillanatra behozza az előzményekből a találatot, majd kitörli magától az egészet. Végül kipróbáltam uo-val is, ott rendesen mutatja. A beállításokban nincs ilyen cserélendő szöveg. Másnak esetleg csinálja ugyanezt?

[link]

2020. ápr. 9. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!