Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja lehet a gépemnek?

Mi baja lehet a gépemnek?

Figyelt kérdés

A gépem nem rég láthatólag tönkre ment. Konkrétan, elmentem a boltba. Kikapcsoltam arra az időre. Mikor haza értem bekapcsoltam és egy indítási javítás fogadott. Mondom az még ok, utána viszont ez sikeres volt de kék halált kapott! Utána meg próbáltam csak simán be kapcsni. Tehát nem mentem rá az indítási javításra. Akkor meg újra indította magát. Mind2 variációt megpróbáltam 3x még! De vagy újra indúlt vagy kékhalált kapott! Most mit csináljak ha szerelőt nem tudok hívni?! Jelenleg áramtalanítottam, 2x megpróbáltam még utána is de nem jó. Mi baja lehet?

Nem rég vírusírtótt is futattam rajta. A gépem hardverei: Amd Athlon X2 5200+ 2,71 GHz

3,5 gb ddr2 ram

Amd Radeon hd 6450 512mb



2020. ápr. 11. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, ha újratelepíted a Windowst, feltéve ha megvan a lemez. Ha 2 partíció van, akkor a C:-t kell telepítéskor formázni. Ha egybe van, akkor szívás, valamilyen Linux live cd-vel le kell menteni ami fontos, aztán újratelepíteni.
2020. ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!