Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt miért írta ki a számítógép...

Ezt miért írta ki a számítógépem? Lehet tőle baja a gépemnek?

Figyelt kérdés

Egy képet másoltam egyik helyről a másikra, aztán megnyitottam egy programot, amire ezt írta ki egy kisebb ablakban:



Internal Error


ASSERT FAILED: [Texture error: texture width and height are not powers of two, NO_NAME_TEXT]


LINE [0] FILE []



Ezek után teljesen lefagyott a gépem, alt+tab-bal meg tudtam jeleníteni a többi megnyitott ablakot, de nem tudtam átlépni, párat be tudtam zárni, de ezt a figyelmeztetést meg magát a programot sehogy sem. Aztán nyomtam egy ctrl+alt+del-t és kijelentkeztem, majd újból be (nem kellett újraindítani a gépet). Utána jó volt minden. Mikor újból próbáltam, ezt megint megcsinálta. Legutóbb mikor bekapcsoltam a gépet, nagyon nehezen indult be, pontosabban a képernyő azt jelezte, hogy elvileg bekapcsolt, de közben nem jelent meg semmi, aztán vagy 5 percet kellett várnom hogy megjelenjen, pedig fél perc alatt be szokott lépni (SSD-m van).


Lehet ez a program összeomlása miatt? Okozhatott valami problémát az oprendszerben vagy a gépben?


Maga a szöveg mit jelent? Hogy tudnám elkerülni, hogy legközelebb ne írja ki?


2020. ápr. 2. 21:07
 1/3 A kérdező kommentje:

A képe mérete kb 800x800-as, természetesen adtam neki nevet, elvileg működnie kellett volna.


Magát a programot megtudtam nyitni és tudtam használni, csak egy bizonyos részhez érve fagyott le. Win 10-et használok, amin a program tökéletesen működik.

2020. ápr. 2. 21:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen programról van szó, de nem valami crackelt-mókolt "csoda"?
2020. ápr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem az, eredeti CD-je van. Gyakorlatilag azt csináltam, hogy kitöröltem egy képet belőle, és beillesztettem egy másikat ugyan azon a néven, ugyan azzal a kiterjesztéssel.


Nem tudom mit jelent a hibaüzenet, azt értem csak hogy texture error, hogy a magasság és szélesség mi akar itt jelen esetben lenni, abban nem vagyok biztos. Mit jelent maga a szöveg, és hogy tudnám elkerülni hogy legközelebb is kiírja?

2020. ápr. 3. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!