Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows 10 nem megy túl a...

A windows 10 nem megy túl a töltőképernyőn újraindítás után. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Üdv. A probléma úgy kezdődött hogy akármely billentyút lenyomtam a gépen, a tipikus windows hiba hangot adta. Ha asztapnézeten voltam, és semmilyen prohram vagy mappa nem volt megnyitva, akkor is adta a hangot ha lenyomtam akármelyik billentyűt. Ekkor úgy döntöttem hogy újraindítom. Mikor újraindítottam, bedobta hogy kéri a jelszót. Mikor azt beírtam, folyamatosan csak ment a töltésjelző és írta hogy üdvözöljük, de nem történt semmi. Oldalon ki-be tudom kapcsolni az internet hozzáférést és hasonlókat, de nem megy túl a töltés jelzésen.

2020. ápr. 12. 21:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a helyesírási hibákért.
2020. ápr. 12. 21:21
 2/3 A kérdező kommentje:
Azóta néztem és Csökkentett módban elindul, de semmit nem tudok így csinálni vele. Az automatikusan induló programokat beállítottam hogy ne induljanak el de még így is ugyanazt csinálja.
2020. ápr. 12. 21:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül megoldódott. A speciális javítási beállításoknál el kellett távolítani az utolsó Minőségi frissítést.
2020. ápr. 12. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!