Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Frissítem a Windows 10-et...

Delha kérdése:

Frissítem a Windows 10-et letöltöttem a legújabb 1903-at. Minden ment a leírás szerint, az újraindítás után a telepítés felment 60%-ig most ott áll már 2 órája. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehetőségek:

1, Vársz és reménykedsz.

2. Elfogadod, hogy ezt bebuktad, ujraindítod a gépet és reméled nem hal mag a Windows. Ha meghalt újratelepíted. Továbbá megtanulod, hogy Windowst sose frissítünk önként.

2019. máj. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. máj. 26. 08:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha lent van a Windows Media Creation Tool 1809 (nem 1903), akkor készíts azzal egy képfájlt, írd ki Rufus-al és rakd újra a géped... Nekem sajnos nem volt, vagyis hát nem tudtam, hogy volt 1809 Media Creation Tool progim lent a gépen, viszont illendő volt egy újratelepítés és nem volt lent iso képfájlom sem a 1809-ről. Mit volt mit tenni, nem is néztem, leszedtem a 1903 iso-t a Windows oldaláról és befrissítettem, de fuh... Random csipog a program, mint mikor valamiről értesít egy program kb. úgy meg már 2x is totál piros volt a képernyőm amin a HDMI ki-becsatlakoztatása segített. Most 4K tv-n valamiért szürke a kurzor, holott nem lett átállítva a színe és elvileg fehérnek kéne lennie... Állj vissza 1809-re, ha tudsz és várj ezzel a frissítéssel. Mondom ezt több, mint két év hibátlan Winhasználat után.
2019. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szürke kurzor oka egyszerű: HDR-kompatibilis a 4K TV és kíváncsiságból benyomtam a Gépházban a HDR-t, ettől lett szürke. A piros kép lehet akár driver+rendszer hiba is, hogy esetleg az illesztőprogram problémás ezzel a 1903-al. Mivel a driver-t is épp frissítettem az újratelepítés során, ezért nem tudok biztosat mondani. Az a fajta pittyegő hang, amit akkor ad ki, ha értesít valamiről egy program, az úgy tűnik megszűnt, de eleinte random hallottam zenehallgatás közben is akár. Volt egy-két frissítés az elvileg friss 1903 képfájl felrakása után is, amiket felraktam, lehet azok segítettek. Alakul, most már egy ideje a piros képet sem tapasztaltam. Biztosat csak idővel tudok mondani, hogy megszűnt-e ez vagy sem. Amit még fontosnak érzek hozzátenni, hogy RX560-am van (4GB, nem "D" verzió) egy G4400 proci, és 8GB 2133MHz memória társaságában. Eddig kompatibilitás terén sosem volt problémám, de egyszer nekem is ki kell fognom a driver/rendszerproblémákat, na.
2019. máj. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Upsz, van amit még kifelejtettem. A boot-olás mintha gyorsabb lenne, illetve a rendszer is fluidabb. Utóbbit betudom a "szűz", cleaninstall-al felrakott rendszer csodájának, előbbit meg talán a 1903 egyik újdonságának. Alapból SSD-t használok, SATA3-asat, Kingston UV400 120GB.
2019. máj. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!