Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen hasznos programokat...

Milyen hasznos programokat ajánlotok progtervező egyetem kezdéshez?

Figyelt kérdés

Idén szeptemberbe megyek szte progtervezo szakra.


Olyan programokra gondok amik megkonnyitik az ember eletet pl AutoHotkey, Geogebra, stb.

Barmi a mi matek/info tanulast vagy egyebet segít/kiegészít



2020. ápr. 23. 14:07
 1/3 anonim válasza:
Symbolab
2020. ápr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gooku ***** válasza:

Én is érkezem.

Válaszolnék a kérdésre, de nem tudom, mire számítsunk.


Matekból a Mateking.hu bejött eddig.

Remélhetőleg ez így is marad.


Infóból meg az emelt szintű érettségik megcsinálása, meg hobbi projektek.

2020. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én odajárok, szóval tudok segíteni. Igazából semmi különösebb nem kell. :) Az egyetem ad majd office-t (ha nincsen), de majd a tanárok el fogják mondani, hogy mi kell. Azért nem akarok konkrétumokat írni, mivel egyrészt mindenkinek más a preferenciája. A másik meg, tantárgy/tanár függő, van aki elvárja és van aki nem. A matekos tárgyakból pl. nem is kellett semmit telepíteni. A progos tárgyaknál nem árt egy IDE, de az is attól függ, hogy melyik nyelv, és te melyiket kedveled. Első félév progból a C nyelv, itt ráadásul ha valaki Linuxhoz szokott nem is nagyon kell, mivel elég a terminál, illetve a gedit. Windowson pedig a Codelite-tól kezdve a CLion-on át a Sublime editor, Notepad++, és egy fordító telepítésével bármit használhatsz, szóval a lehetőségek végtelenek. :)


Üdv: Egy mérnökinfós

2020. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!