Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wordben az oldalsó margókat...

Wordben az oldalsó margókat miért nem tudom mozgatni? Se úgy, hogy megnyitom a "margók"-ablakot, se úgy, hogy kézzel, egérrel, manuálisan próbálom odébbhúzni. Bármit csinálok, az alsó -és felső margók 0 cm.

Figyelt kérdés

A mai napig működött.

Olyat tudtam csinálni, hogy korábbi házidolgozatomba másoltam be az újat, és akkor úgy már lehet beállítva 2 cm-es margó, vagy, amennyit akarok.

Egyébként azt hiszem, rosszul írtam le, de mondjuk a kérdés szempontjából lehet, hogy lényegtelen.

Tehát

a)


-------> szöveg <---------

ezek így működnek


b)

|

V

szöveg

A

|


ezek pedig itt nem.



2020. ápr. 23. 16:56
 1/9 A kérdező kommentje:
sima Microsoft Word-öt használok.
2020. ápr. 23. 16:57
 2/9 anonim ***** válasza:
Új fájl létrehozásánál se engedi?
2020. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként már egy jó ideje (évek óta , de az elején még működött) az oldalszám sem működik, de ez kevésbé zavaró egyébként. | Pedig jó helyen akarom beállítani, tudom, hogy elvileg hogy kéne, de nem csinálja. Az oldalszámot nem rakja be, tudom pedig, hogy elvileg hol kéne, és úgy csinálom, ahogy régebben is, és az nem megy. Az élő fej- és élő láb viszont működik.
2020. ápr. 23. 17:01
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem engedi új fájlnál se, már többször próbáltam

:S

2020. ápr. 23. 17:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Most az lesz, hogy lefuttatok egy vírusirtást, meg még majd kipróbálom, hogy lehet, hogy kevés a memória, majd átpakolok egy-két doksit máshova. Megnézzük, úgy majd működik-e; de ha valakinek van még valami ötlete, kérem, írja.
2020. ápr. 23. 17:03
 6/9 A kérdező kommentje:

A "lehet, hogy kevés a memóriás"-tippem onnan jött, hogy egyszer volt már olyan, hogy például nem akarta az asztalról a Számítógép-et megnyitni. És akkor átpakoltam 1-2 dolgot, több lett a hely a meghajtón, és akkor utána már újra kattinthatóvá vált.


De azért még várok tippeket

2020. ápr. 23. 17:05
 7/9 A kérdező kommentje:
Rájöttem!! ELőbbi munkamenetnél beállítottam azt, tudjátok, van az, hogy két lap közé ha duplán odakattintok, akkor kiszedi közülük azt a kis "rést". Na, az volt a probléma, hogy nekem az még mindig be volt állítva, így újra oda kellett kattintatni a kettő közé, hogy újra működhessenek a szélén lévő margók is, a föntről lefelé vonalzón. :D:D
2020. ápr. 23. 17:12
 8/9 A kérdező kommentje:
*Tehát, ha ki van véve az a kis szünet a lapok közül, akkor nem működik a föntről lefelé huzigálható margó/vonalzó.
2020. ápr. 23. 17:13
 9/9 A kérdező kommentje:
(A választ fölpontoztam a segítő szándék miatt. )
2020. ápr. 23. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!