Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Huawei MediaPad T5-re szeretné...

Huawei MediaPad T5-re szeretnék windowst varázsolni, egy kis help?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdés el is mondja mit szeretnék, van egy huawei T5 tabletem ami androidos, de szükségem lenne windowsra ezért érdekelne, hogy fel lehet valahogy rá varázsolni a windowst vagy felejstős?

Köszi előre is a segítséget!


2020. ápr. 24. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van rá mód, de szerintem nem érdemes vele próbálkozni.
2020. ápr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős, a Windows (hagyományos változata) csak x86-os processzorra megy fel, az Androidos tabletekben pedig ARM alapúak vannak. Csak eleve Windows-os tablet jöhet szóba, de azt sem lehet csak úgy legyalulni, aztán újratelepíteni.
2020. ápr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Windowst maximum emulátorral tudsz rajta futtatni, de nagy csodát ne várj. Ezzel a 90-es évekbeli Windowsok egész jól mennek, én pl. NT 4.0-t telepítettem: [link]


Esetleg megpróbálhatod a Wine androidos változatát is: [link]

2020. ápr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy távoli asztallal elérhetsz a tabletről egy meglévő windowsos gépet, sok ilyen szoftver van.
2020. ápr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!