Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a windows 10 frissülni fog...

Ha a windows 10 frissülni fog nálam, akkor a rendszer nem fog már akadozzni/néha lefagyni a frissítés után? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mert sajnos az Avasttal vagy mivel takarítottam a gépemet és a felesleges fájlokat letöröltem (asszem a windows fájlokat is) és most néha lefagy néhány másodpercre. Mi a gond? Hogy lehet orvosolni? Valaki ért hozzá?

2020. máj. 4. 12:26
 1/7 Derwer ***** válasza:

Nem hiszem, hogy törölt fájlok miatt lenne mikro LAGgolás a gépben.

Lehet a HDD halódik.

Lehet a win10 frissítés is segít. Lehet nem. Ennyiből ezt nem lehet megmondani.

2020. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sztem nem véletlen. Mit csináljak akkor? Pont akkor kezde ezt csinálni, amikor letöröltem a progival.
2020. máj. 4. 12:41
 3/7 Derwer ***** válasza:

1; Ellenőrizd a HDD állapotát pl HardDiskSentinellel.

2; Avastot felejtsd el. (volt bátránya bőven és a windowsbe épített vírusirtó is teljesen jó és nem lassít)

3; Másik takarítóprogram se nagyon kell szerintem, hanem

3A) manuálisan likvidálhatod a TEMP mappát (c:\USER\Profilod\AppData\Local\Temp)

3B) a többit meg a windowsos megoldással (Jobb klikk a C meghajtón-> TTulajdonságok-> Disk CleanUp (a megjelenő ablakban is ürítheted a dolgokat és ne feledd megjelenő Clean up System Files gombot se)

3C) A böngésző cache és társait törölheted a böngészőből. 4; Frissítsd fel a gépet - gondolom verzió ugrás - aztán meglátod az eredményt.

2020. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1-est leírnád lépésről-lépésre?
2020. máj. 4. 13:16
 5/7 Derwer ***** válasza:
Már leírtam a 3as hozzászólásomban....
2020. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3lépés: Nálam azt írja hogy a mappa üres. Default mappa is van. És magyar windows 10-em van.
2020. máj. 4. 14:02
 7/7 Derwer ***** válasza:

A 3as pontomban 3 dologról írtam, szépen 3a, 3b és a többi módon.

Felteszem a 3A pontban lévő mappád üres. Felteszem azért, mert épp most ürítetted az AVASTtal.


Nem tudom milyen default mappára hivatkozol.


Oké, rendben, magyar windows10ed van, Nekem meg angol. Biztos vagoyk benne, hogy pár kulcsszót át tudsz fordítani. (én magyarra úgyse fordítanám 100%osan, tehét így is, úgyis asszociálnod kell)

2020. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!