Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A lomtárból véglegesen törölt...

A lomtárból véglegesen törölt fájlok visszaállítása?

Figyelt kérdés

Hogy lehet visszaállítani a legutolsó fált? Véletlenül végleg töröltem egy videót, viszont nem tudom visszahozni, mert bármely programmal próbálkoztam eddig, mindig össze viszza kezdte visszahozni a fájlokat és mivel videó ingyenesen vissza se tudnám állítani, mert túl nagy. Tudnátok mondani valami olyan programot vagy megoldást amivel könnyen vissza tudom állítani?

Nagyon fontos videóról van szó!

A válaszokat előre is köszönöm.



2020. máj. 14. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

- [link]

- [link]

és még van néhány. A gond az, hogy miközben használod a gépedet, folyamatosan ír a merevlemezre és lehet, hogy pont felülírja valamelyik részét a törölt fájlnak is. Akkor már nem fogja tudni egyik ingyenes szoftver se visszaállítani. Plusz azzal, hogy telepíted a szoftvert, szintén írsz a lemezre és felülírhatod a fájl valemlyik részét.

2020. máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%

Ez biztos hogy helyreállítja, én magam is ezt használom:


[link]

2020. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!