Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen Linuxot ajánlotok,...

Milyen Linuxot ajánlotok, amivel működik a Windows 10 távoli asztali kapcsolata, vagy marad még hely a lemezen a Teamviewernek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy Asus EEEPc 701-em, 2 Gb rammal, 4 Gb SSD-vel, 0,99 Ghz-es processzorral, és szeretnék rá egy linuxot telepíteni. Azért kell a Linux, mert Windows 7 nem hiszem hogy elfutna rajta (pláne nem gyorsan) és régen gyárilag Windows Xp volt rajta, de én leszedtem, mert a Linuxokat próbáltam ki, Linux Mint, Lubuntu, Ubuntu, Puppy, de mind lassú volt. Visszaraktam rá a Windows Xp-t, de azt meg már nem lehet aktiválni. Így aztán be sem tudok lépni a fiókomba az Xp-ben. Tudnátok ehhez a géphez olyan Linuxot ajánlani, amivel működik a Windows 10 távoli asztali kapcsolata vagy marad még hely a lemezen a Linux mellett a Teamviewernek? Válaszotokat előre is köszönöm!

2020. máj. 15. 10:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 10-es! Letöltöttem a Linuxokat, amiket írtatok, majd kipróbálom, utána megírom sikerült-e! A Remminát íróknak meg külön köszönet, eddig nem is hallottam erről a programról. :)
2020. máj. 15. 16:46
 12/15 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy neked non-PAE verzió fog kelleni Linux telepítéshez. (?)

"EEEPC 701 ... When I've tried to install Ubuntu on my EEEPC, the installation fails immediately because it says my processor is non-PAE"

[link]

+ infók Debianhoz:

[link]

2020. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Felraktam a SliTaz linuxot! Nagyon bejön! :) Köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 18. 17:43
 14/15 anonim ***** válasza:
2020. máj. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Az Anydesk helyett nekem inkább a TeamViewer jön be, már letöröltem az Anydesket minden gépemről, de megpróbálom.
2020. máj. 19. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!