Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jelenleg melyik Win 10 verziót...

Jelenleg melyik Win 10 verziót érdemes használni normál PC-re?

Figyelt kérdés
Eddig a 7-esnél ragadtam le nekem ez vált be, de most már látom muszáj váltani, mivel nincs új frissítés erre. Ti melyik 10-est használjátok és miért? Köszönöm! :)

2020. máj. 17. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
A legujabbat (1909). En speciel Enterprise-t, de egy sima juzernek a Home vagy Pro boven megfelel.
2020. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dongaben ***** válasza:
Pro verzió, mert mindenre elég, amire kell. A Win 10 frissítéseknél azért még manapság is érdemes utána olvasni, mielőtt engedélyezed. Még manapság is vannak fura dolgok...
2020. máj. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Home.
2020. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az Enterprise magánszemélynél egyértelműen a lopás/crackelés bizonyítéka. Több hátránya is van.


Otthonra a Home v Pro való.

Most a 1909, vagy jövő hónapban a 2004 verzió.

2020. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 i-have-a-lot-of-freetime ***** válasza:
Én home-ot használok (ez járt a laptopomhoz), kérdés mire használod. Az alkalmazások nem változnak csak néhány funkció amit leginkább cégek tudnak kihasználni.
2020. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!