Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha megveszem a The Witcher...

Ha megveszem a The Witcher 3-at Steamen, akkor a Gog klienssel együtt tudom csak használni?

Figyelt kérdés
Mert már belefutottam ebbe a hibába hogy pl. a GTA5-öt Steamen vettem meg és kellett hozzá még a Rockstar Games Launcher.

2020. máj. 19. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha Steam-en veszed akkor miért kéne Gog kliens? A Gog egy játékáruház, ugyan olyan mint a Steam. Akkor kéne Gog kliens ha a Gog-on vennéd a játékot.

A Rockstar egy fejlesztő. Általában a nagyobb fejlesztő cégek saját launcher-en keresztül futtatják a játékokat, pl. mint a Rockstar (Rockstar Games Launcher), Ubisoft (U-play), EA (Origin) Epic (Epic Games Launcher)stb.

Egyébként ez nem "hiba" mivel az online játékok kezelése csak ritkán történik egy játékáruházon (mint pl. a Steam) keresztül.

Persze senki sem szereti ha 100 féle launcher kell hogy legyen a gépén, de az esetek többségében elkerülhetetlen, hogy ne a fejlesztő cég saját kliensén keresztül fusson a játék.


A lényeg hogy a The Witcher 3-nak és a Gog-nak semmi köze nincs egymáshoz.

2020. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

"A lényeg hogy a The Witcher 3-nak és a Gog-nak semmi köze nincs egymáshoz."

A fenét nincs, mindkettő a CD Projekt Red tulajdona.


Kérdező: Legjobb tudomásom szerint nem kell hozzá GOG, ezt az innen-oda, onnan-ide ugrálós dolgot csak a Ubisoft, a Bugthesda, és a Rockstar szereti csinálni.

2020. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jó hogy vártam vele mert most ingyen megszereztem Gogon a GOTY kiadást.
2020. jún. 18. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:
A GoG-ról le lehet tölteni DRM mentesen, akkor nem kell hozzá semmilyen kliens.
2020. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!