Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el a The...

Miért nem indul el a The Witcher 3?

Figyelt kérdés
Telepítettem a c++-ot szóval ne írja senki, hogy az baj, mert az nem lehet, nem egy c++ telepítettem és mégsem jó. Mindig azt írja ki, hogy a vcruntime140.dll hiányzik, pedig telepítettem!!!!!!!!!!!

2017. jan. 24. 10:53
 1/4 DjImipapa ***** válasza:
Attól függ... ha ezt írja, nyilván nem a megfelelőt tetted hozzá. Gondolom nem hivatalos a játék. Ha nem az, jobb helyeken hozzá van mellékelve a játéknak megfelelő dx, vc, stb
2017. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már hogyne tettem volna fel a jót, amikor a játék telepítője közben azt adta ki, hogy telepítsem!!!!?????Mit értesz az alatt, hogy nem hivatalos a játék!!!??Nem eredeti???Mert, ha igen akkor elmondom, hogy eredeti, ami azért idegesít annyira, mert a játék tört verziója hibátlanul működött!
2017. jan. 24. 11:06
 3/4 anonim ***** válasza:
másik windows verziót rakj akkor fel . Sajnos pont ezzel nem de hasonlóval találkoztam már . Ez a hátránya annak ha valami integrált windows töltesz le csak olyant szabad ami tiszta.
2017. jan. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a windows 7 nem jó?
2017. jan. 24. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!