Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hamis számlázási adatok Steam...

MárkChanel kérdése:

Hamis számlázási adatok Steam piacon. Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
Ma vásároltam a Steam piacon egy tárgyat, viszont siettem, így a számlázási adatokban mindenhova "asd"-ot írtam. Ennek lehet valami következménye?

2020. máj. 19. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs a számlára szükséged sehol, így nem számít. Akkor számítana, ha mondjuk a vásárlásaidról a számlák az adózásodhoz szükségesek lennének, de ez egy számítógépes játék esetén nagyon kis valószínűségű.
2020. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát jogi következményei nem lehetnek, valamielyen játékon belüli szankciót kaphatok?
2020. máj. 19. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs köze a játéknak hozzá. Vásároltál egy terméket, arról számlát kell kiállítania az eladónak. Ha hülyeséget írsz be, akkor az e-mailben kapott számlán hülyeség lesz beírva az adatoknál, és ennyi. Nem fogja senki ellenőrizni az adatok hitelességét, sem megnézni hogy épp ki mit írt be, mikor percenként lehet 10 ezer számlát állít ki a rendszer.
2020. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszaidat.
2020. máj. 20. 08:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet belőle probémád, ha pl. ellopják az account-odat, és igazolásként ez a számla (is) szolgálna arra, hogy az account a tiéd, amikor vissza akarod szerezni. Akkor nem fog semmit segíteni, de más esetben tökmindegy.
2020. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!