Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyire büntetendő a hamis...

SIDLER22 kérdése:

Mennyire büntetendő a hamis számlázási adatok megadása? (Bővebb a leírásban)

Figyelt kérdés
Steam-en vettem egy játékot úgy, hogy átvertem a steam-et és elhitettem vele, hogy oroszországba vagyok ahol fele annyiba került a játék. Ez mennyire büntetendő? Vagy mennyire figyelik ezeket?

2017. okt. 1. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Jogilag nem fognak vele foglalkozni, házon belül a Steam pedig figyeli a VPN használatát és kitilthatja a profilodat. Hiába vetted meg olcsón, elveszted a hozzáférést. A felhasználási feltételekben benne van hogy nem hamisíthatod meg a tartózkodási helyedet, és ez pont egy olyan dolog amire nagyon is figyelnek hogy ne lehessen a régiókat kijátszva olcsón játékot venni.
2017. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És, hogyha egy másik fiókról veszem ajándékba a normál profilomba? Akkor megvonják a játékot a profilomról?
2017. okt. 1. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudsz ilyet csinálni. Eltérő régióból származó ajándékot nem aktiválhatsz a saját régiódban. Fel vannak készülve az ilyen kijátszási lehetőségre és ezért nem is tudod megcsinálni.


Az viszont hogy te EU2-es profilt használsz majd az hirtelen RUS lesz VPN által és vásárlás után megint EU2, lényegében búcsút mondhatsz neki mert irtó nagy az esélye hogy ezt észlelik és bannolnak.

2017. okt. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De a steam-es régiót nem állítom vissza magyarországra. Azt mindig oroszon hagyom.
2017. okt. 1. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!