Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Samsung okostelefonról nem...

Samsung okostelefonról nem tudok szöveges üzenetet menteni. Hogyan, milyen programmal lehetne átmásolni ezeket a fontos üzeneteimet számítógépre,adathordozóra az eredeti dátummal együtt?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 21:19
 1/3 Mr. V. ***** válasza:

Wondershare MobileGo 4-es verzió. Már a 8-asnál tartanak, de minél újabb annál több felesleges dolog kerül bele és használhatatlanabb.

Vagy pl. MobilEdit Forensic, ami képes XML, TXT, ... változatban is lementeni és akár később visszamásolni.

2020. máj. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Még annyit kérdeznék a biztonság kedvéért, hogy teljesen biztos, hogy itt a szöveget konkrétan át tudom másolni? Mert van rossz tapasztalatom a Samsung Cloud programmal, ahol nem lehet a szöveget átmásolni ( dátummal együtt )és ott elolvasni, csupán arra jó, hogy " biztonsági mentésként" később vissza lehessen tenni a telefonra. Viszont én nem a telefonomom szeretném tárolni a fontos üzeneteimet, hanem később vagy számítógépen, vagy adathordozón.
2020. máj. 28. 18:53
 3/3 Mr. V. ***** válasza:

A MobilEdit Forensic ahogy írtam többféle módon képes lementeni.

Hogy az ékezetekkel mit kezd, azt nem tudom, de pl. XML formátumban használtam amikor kellett jó pár éve. Külön a telefonszám, külön az érkezési idő, esetleg az üzenetközpont száma is, amin keresztül jött és ha volt név is társítva, akkor talán még az is.


Egy ismerősnek mentettem a másikkal (MobileGO) nemrég ilyen adatokat, úgy emlékszem ott is ment az XML formátum.


Ezt pl. Total Commander nézőkéjével vagy akár böngészővel is meg lehet nyitni és bár nem grafikus honlapon látszanak az adatok, de szerintem áttekinthető.

2020. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!