Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy Winrar archive típusú...

Van egy Winrar archive típusú filmem, és hozzá egy Winrar ZIP archive típusú feliratom. Létezik, hogy azért nem indul el a felirat, csak a film, mert nem azonos a nevük?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok összehozni a kettőt. Kicsomagolom, elindul a film DivX Plus Playerben, felirat sehol. Egy lány aki filmet szeretne nézni :-)
2010. júl. 30. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

1. A fájlnév legyen azonos, a film valószínűleg avi, a felirat srt kiterjesztésű legyen.

2. Külön betöltöd, hozzárendeled a feliratot.

2010. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első esetben (ha be van kapcsolva a feliratok megjelenítése) akkor magától megtalálja. Egyébként meg valami Load subtitle vagy hasonlót keress a menüben, én nem ezt a lejátszót használom.
2010. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Elöszöris csomagold-ki egy mappaba a filmet majd csomagold-ki a feliratot ugyan oda,

Majd ahogy elöttem is irták név azonos kell hogy legyen pl:

Avi esetébe


A Film:

Film amit nézni szeretnék.avi


A Felirat:

Film amit nézni szeretnék.srt


illetve más formátumoknál is ugyan az a helyzet ahhoz hogy a lejátszó lássa a feliratot adót filmhez is társítsa hozza ahhoz a nevüknek egyformának kel lenniük csak a kiterjesztése kel hogy más legyen ami a név végén van a pont után.

A DivX Plus Playerben a film lejátszása közben kat jobb gombbal a képen , a megnyílott menübe ráviszed az egeret a "Subtitles" lehetőségre majd megnyílott hivatkozásra kattintasz "Open Subtitle File" is kiválasztod a feliratodat ami már említett srt vagy sub illetve más kiterjesztésű felirat fájl lehet.

2010. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NA még a fentebb leírt hozza szólásomba nem írtam oda hogy "feltétlenöl" csomagold-ki a filmet is a feliratot mert csak elindítva a Rar fájlból nem lesz jó ezért a Winrárba - "kibontás ide" , is kiválasztod a mappát amelyikbe kibontod mondjuk amit előzőleg csinálsz,- egy mappát asztalra , Jobb gomb asztalon "új Mappa" lehetőséget választva.
2010. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Sikerűűűűűlt!!!
2010. júl. 31. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!