Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom futtatni se a jdk t...

Nem tudom futtatni se a jdk t se az eclipset. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 17. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Operációs rendszer?

Hibaüzenet?

2020. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

win 10

A hibauzenet egy fura ablak

2020. jún. 17. 20:21
 3/8 anonim ***** válasza:
A JDK-t hogyan futtatod?
2020. jún. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sehogy ez a baj
2020. jún. 17. 20:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez így nehéz lesz...


Innen töltsd le a Java SE-t és telepítsd: [link]


Utána parancssorba próbáld meg futtatni a "java -version" parancsot, mit ad válaszul?


Ha ez megvan, akkor keresd meg az eclipse.ini-t az Eclipse valamelyik mappájában.

Ha van olyan opció, hogy -vm, akkor szerkeszd azt, ha nincs, akkor hozd létre. A Java elérés útja legyen alatta, így:


-vm

C:\Program Files\Java\jdk1.8.0_65\bin\javaw.exe


Az elérési útvonalat javítsd ki arra, ami nálad van.


Utána nézd meg, be van-e állítva a JAVA_HOME a PATH-ban. Ehhez itt van segédlet: [link]

2020. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is innen töltöttem.
2020. jún. 17. 21:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy inkább rakj fel virtual boxot és egy ubuntut. Áldani fogod a jó Istent. Java Windowsba szenvedés, ha telepítgetni kell...;)
2020. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudok mit mondani erre. Így, hogy nem ülök ott és nem látom mi történik... azt sem tudjuk, hogy egyáltalán a Java telepítve van-e rendesen.

Annyit tudok mondani, próbáld meg parancssorból indítani az Eclipse-t, hátha kapsz hibaüzenetet, vagy nézz körbe az eseménynaplóba. Vagy próbáld meg inkább a Netbeans-t, esetleg az IntelliJ-t.

2020. jún. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!