Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 10 OEM digitális licensz,...

Win 10 OEM digitális licensz, ellálási jog lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gépemet a mai napon frissítettem win7-ről win10 operációs rendszerre. Ehhez vettem egy OEM kulcsot a Xupe.hu oldalról. Azonban gondban voltam a telepítéssel és egy barátom segített megoldani a problémát és aktiválta is egyben a windows.

Az lenne a kérdésem, hogy van digitális kulcs esetén esély az elállásra, vagy ezt az üzletet már buktam?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. jún. 28. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs lehetőség rá.
2020. jún. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

És a barátod mivel aktiválta?

Véletlenül nem a digitális kulccsal?

2020. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy sajáttal amit ő vett régebben Ebay-ről.
2020. jún. 28. 18:25
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
ügyes reklám
2020. jún. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Atyám, kaptam egy lehetőséget hogy spóroljak egy adag casht és remélem hogy hátha visszaveszik azt a licenszet amit végülis nem használtam fel.

Nem reklám és nem akarom átvágni az oldalt sem. Sima kérdés volt, de már kutakodom máshol.


Köszönöm a segítőkészséget és kétkedést, hajrá magyarok!

2020. jún. 28. 18:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.


Senki sem kétkedett, de nem vesznek vissza digitális kulcsot kb. sehol.


Próbáld meg eladni hardveraprón, vagy jófogáson. Esetleg facebook marketplacen.

2020. jún. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Már csak azért sem fogom magam felcseszni egy marhán, aki kúltúrálatlan formában kötekedik másokkal és ez okoz neki különféle testi örömöket ^^

Köszönöm a véleményed, szép délutánt! :*

2020. jún. 28. 18:51
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megvetted a kulcsot, akkor elfogadtad a feltételeket, miszerint NEM VÁLTHATÓ VISSZA!


Utólag már hiába reklamálsz


Add el valakinek hardveraprón, vagy ajánld fel valamiért cserébe.

Jobbat nem tehetsz.


Bár nem értem, hogy ha van saját kulcsod, akkor miért nem azzal aktiváltátok....

2020. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a barátod neked ajándékozta az Ő kulcsát; Te ajándékozd neki a Te kulcsodat és kvittek vagytok. ;) Vissza úgyse veszi a bolt.
2020. jún. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon korrektek voltak és segítettek! (nem, ez sem reklám...)

Elég bonyolult volt a mai nap, nem akartam egy fél oldalas esszét írni a különféle kavarásokról, ezért egyszerűsítettem a történeten... De köszönöm azoknak, akik segíteni próbáltak, nem a részleteken akadékoskodtak! :)

2020. jún. 28. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!