Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan töröljem le a Windows...

Hogyan töröljem le a Windows 10 et?

Figyelt kérdés
Véletlen le töltöttem a win 10-et kètszer és az egyiket le akarom törölni? Hogyan kell letörölni ha egy particion van? A C particion felhasználok perflogs program files windows windows old mappa is van melyiket kell törölni? vagy nem ezek közül kell?

2020. júl. 6. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Nem csak az iso fájlt töltötted le? Egy op rendszert nem lehet magától telepíteni 2*. Vagy csak simán nem értem a kérdésed.
2020. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1) nekem régen egy valahogy sikerült 1 partícióra tenni két winxp-t. Nem tudom hogy sikerült. Lehet így kérdezi a kérdező.
2020. júl. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Telepítő pendriveról törölj minden partíciót, húzzál le minden más lemezt és installálj tisztán egy új wint..


[link]

2020. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

igen csinald meg rendesen inkabb #3 +1


ments le mindent ami kell ha nincs adatparticiod


amugy ilyesmi particionalok vannak hogyha nincs semmi amire lementhetned ami kell akkor particiot hozol letre es arra athuzod es azt meghagyod ennyi

Persze adattol es lemeztol fuggoen jo sok idobe telhet

2020. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!