Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet instagramon sok...

Hogyan lehet instagramon sok követőt szerezni?

Figyelt kérdés

Jelenleg van 350 követőm és próbáltam már azt is hogy bekövetem az emebreket és utánna kikövetem őket de nem vált be:(

Eléggé feltűnési visszketettségem van és idegesit hogy csak kb. 80-90 ember látja hogy mit rakok ki insta storyba.

Segítséget előre is köszönöm!:)


16/F



2020. júl. 6. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Gyanítom olyan dolgokat osztassz meg, hogy még az a 80-90 is sok. Elég szomorú, hogy már a fiúk is ilyen lájkvadász influenszerkedő instar|bancok.
2020. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Erőltesd meg magad - és írj olyan történeteket, amik sokakat érdekel - meglátod, nőni fog olvasottságod és lesz rengeteg követőd!
2020. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló :)

Általában olyanokat szoktam kirakni instagram story-ba hogy utazok valahová vagy a barátaimmal elmegyünk valahova és szeretem ha sok ember nézi hogy éppen hova megyek vagy mit csinálok:)

És nem vagyok lájkvadász és nem szeretnék influencer se lenni köszi :)

És amugy mindenki magábol indul ki:))

2020. júl. 6. 19:42
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

A "nem vagyok lájkvadász" és a "feltűnési viszketettségem van" kijelentések ütik egymást kicsit, nem gondolod?

Ami pedig az influencerkedést illeti, ezek a random instakirályok/királynők is hasonló tartalmú képeket töltenek fel. Vagy utaznak, vagy csinálnak valamit a barátokkal, vagy esznek, vagy wc-znek vagy bánomisénmitcsinálnak :D Szóval na, vitatható, hogy ezzel mi is a célod (de, engem szerencsére nem izgat különösebben).

A témához hozzászólva, próbálj kitűnni valamivel a tömegből úgy, hogy az ne riasszon el senkit. Ne legyen túl kirívó, túl megosztó, de legyen különleges amit megosztasz. Legyen valami védjegyed, amit tipikusan te csinálsz a posztjaidban. Whatever, nem igazán értek hozzá, viszont én ilyesmi sablonokkal próbálkoznék (ha lenne egyáltalán instám).

2020. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Változtasd meg a neved Kardashian-ra.
2020. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Végső soron örülj, hogy 80-90 embert érdekli, mit csinálsz, hova mész haverjaiddal.

Miért jelezze örömét bárki is, aki látja, te jól szórakoztál, míg ő a megélhetéséért robotlt?

16 éves fiúnak mondod magad, közben úgy viselkedsz, mint egy 12 éves kis fruska, aki arról álmodok, hogy hollywoodi szinésznő lesz.

2020. júl. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
#3 persze, magából indul ki, én is minden szarást posztolok te maki, aztán sírok a neten, hogy a kutyát nem érdekli :D
2020. júl. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az embereket általában a saját dolgaik érdeklik. Ezt el kell fogadni.

De próbáld meg, hogy posztba kiírod, hogy nézzék a storydat, mert valami érdekes van benne. És persze próbálj minél érdekesebb dolgokat kirakni storyba, és rakj ki egy kérdés matricát néha, amivel megkérdezed, ki hogy van. Az emberek szeretik, ha érdeklődnek irántuk, többen megkedvelnek.

Továbbá ajánlom Dale Carnegie “Hogyan szerezzünk barátokat” című könyvét. Ez akkor is hasznos lehet, ha sok barátod van, jó pár tanácsot az Insta oldaladhoz is fel tudsz használni. ;)

2020. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
80%
Kövess be sok embert. Nekem így lett 60-ról több mint 600 követőm:D
2020. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az is jó, amit a 9-es mond, csak akkor ki is kell követni egy idő után az oldalakat, mert a túl sok követés nem jól néz ki a profilon.
2020. júl. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!