Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs aktiválva a Windows?

Miért nincs aktiválva a Windows?

Figyelt kérdés

Ma reggel bekapcsoltam a gépemet, semmi probléma nem volt.

Este ismét bekapcsoltam, ekkor már írta, hogy aktiváljam a Windowst.

Mitől van ez?

Hogyan kell ezt a problémát megoldani?


A Windowst szerelő tette fel.



2020. júl. 8. 20:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Windows 10 Pro
2020. júl. 8. 20:43
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem cégben kell, akkor hardveraprón találsz párezerért erősen szürkezónás, de biztonságos megoldást.
2020. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jogtiszta rendszer esetében nem szokott ilyen előfordulni. Gyanítom valami kalóz aktivátoros változat van a gépeden, aminek most járt le a 180 napos időlimite.


"A Windowst szerelő tette fel."

Ha valóban kalóz verzió van fent, akkor ezt nem nevezném szerelőnek, hanem egy csalónak aki lehúzott pénzzel.

2020. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Több, mint 180 napja használom, szóval szerintem nem ez a probléma.
2020. júl. 8. 21:27
 5/10 anonim ***** válasza:
"Szerelő". Hm, nem lehet, hogy kalóz verzióról van szó? Mármint hogy oké, hivatalos forrásból leszedett Windows képfájllal telepített a szaki, de tuti valami aktivátorral aktiválta be a rendszert. Nem is értem, egy ezres egy kulcs Win10-hez ha nem számít, hogy legyen számla, így aztán totál butaság aktivátorokkal bíbelődni.
2020. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3 ezer Ft volt ez segítség?
2020. júl. 8. 21:49
 7/10 anonim ***** válasza:

3 ezerbe pont a kalóz változat fért bele :D

Azért a Pro kulcsot átlagban 2 ezerért veszed meg, sóval senki nem fog szaros ezer forintért Windowst telepíteni, az azért elég vicces lenne.

Ez ha tetszik ha nem, egy kalóz win, aminek most lett valami nyűgje és az miatt ugrott a licence.

2020. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ideiglenes megoldásként hogyan lehetne eltűntetni a hiba üzenetet?

"Aktiválja a Windows rendszert a Gépházban

2020. júl. 8. 22:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Úgy hogy veszel hozzá egy 10 Pro kulcsot, tele van a net megbízható eladókkal akár a vaterán vagy a hardveraprón is.

Viszont én csak tiszta telepítés után aktiválnám, vagy már a tiszta telepítés elején mikor kéri a kulcsot a telepítő.

Arra nincsen garancia, hogy veszel egy kulcsot és az esetleges mókolt rendszereded megfelelően aktiválódik a beírása után.

Legalábbis én nem kísérleteznék.

Gyakorlatilag egy doboz cigi áráért lehet kulcsot venni, nincs értelme az illegális módszerekkel küszködni (pont az ilyenek miatt, amiért ez a kérdés kiíródott).

2020. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a te házi feladatod, mi is magunk találtunk rá a megoldásra és az ő tényleges webhelyére.
2020. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!