Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elvárják a GDPR jegyében hogy...

Elvárják a GDPR jegyében hogy pl rendszámtáblát takarjuk ki a videókon, cenzor programot meg nem biztosítanak.Van valamilyen cenzorprogi videóhoz?

Figyelt kérdés

#cenzorprogram
2020. júl. 10. 20:38
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
61%
jo lenne
2020. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
31%
Miért biztosítanának? A törvény csak előírást tartalmaz. Mintha azt várnád el a kresztől, hogy ha már a közlekedési szabályokat tartalmazza, akkor mindenkinek járjon 1-1 motor, autó vagy kamion ha közlekedni akar, hiszen csak így tudja betartani őket.
2020. júl. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
71%
kresztanfolyam jár ahol mindezt megtanitják, szoval rossz példa
2020. júl. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
#2 Ok megtudtam a véleményed.Igaz én csak cenzorprogramot szerettem volna.De azt persze nem tudsz mondani.
2020. júl. 12. 18:04
 5/37 anonim ***** válasza:
55%

Elnézést kérek, hogy nem szó szerint a feltett kérdésre válaszoltam!

"Van valamilyen cenzorprogi videóhoz?"

Van.


Majd ha az érdekel, hogy mi a neve, legközelebb úgy kérdezd meg, mert már nem merek mást írni, csak amiről a kérdés szól.

2020. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Téged köteleztek a válaszadásra,vagy késztetést érzel?
2020. júl. 12. 18:32
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de igazad van. Válaszolni kellett volna és nem szájkaratézni. Azt kellett volna írnom, hogy nem értem miért kéred számon a magánvéleményt, mikor a kérdés is azzal kezdődik, ergo arra is lehet reagálni. Arra viszont nem kötelez semmi, hogy minden kérdésre választ kell adni.


Mivel a második kérdésre nem adtam, íme:

Kétféle kitakarás létezik. Az egyszerű a kép egy fix területét takarja ki, amit az ingyenes programok is meg tudnak csinálni, mert egyszerű műveletről van szó. Az összetettnél ahol például mozgó objektumot kell lekövetni és takarásnak azt végig fedni, már komplex és profi programokra lesz szükség, ezek pedig nem biztos, hogy ingyenesek.

Programok pl. Filmora, VideoStudio, OpenShot, MovAvi, Adobe Premier Pro és After Effects

2020. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
"mert már nem merek mást írni, csak amiről a kérdés szól." Ne is mert aztán irgum burgum!
2020. júl. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

#7 Köszi a választ.Nem számítottam rá,de örülök hogy sikerült a vasárnapestét megmenteni...

Pont ez a gond, hogy a mozgóobjektum kitakarás nem megoldható az ingyenessel.Szóval ez így eléggé furcsa.Mit tehet az egyszeri felhasználó ilyenkor?Van ilyen szolgáltatás esetleg?

2020. júl. 12. 20:15
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Melyik az az ingyenes, amelyikkel nem oldható meg?
2020. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!