Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul az eredeti játék?

Miért nem indul az eredeti játék?

Figyelt kérdés

2020. júl. 10. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a kérdésből minden kiderült.
2020. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A laptopba már nincsen DVD meghajtó, viszont a játék még DVD-s, és Daemon toolsba csináltam képfàjlt, úgy telepítem fel, az elején kéri a kódot, beírom természetesen az eredetit, de a feltelepülès után ezt írja: kérjük helyezze be az eredeti lemezt.

Pedig a képfàjl benne van a Daemon toolsba.

Mit kell csinálni?

2020. júl. 10. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy keszult a kepfajl?
2020. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt hiszem úgy egyszerűen csak lemez felvétele

Vagy hogy kell?

2020. júl. 10. 22:01
 5/8 anonim ***** válasza:
A lemezt kell masolni, mintha egy masik lemezt csinalnal belole, egy masolatot, csak nem a dvd iroba kuldeni az adatot, hanem egy iso fileba. Pl nero masolo programja regen tudott ilyent. Azota nem foglalkoztam ilyesmivel, nem tusom melyik programok kepesek ra. Nero 2007 par szaz mega, es tudja, ha mast nem.talalsz
2020. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem szerezz be egy kulso optikai meghajtot es nem kell szorakozni a virtualis meghajtoval es tarsai...

melyik jatekrol van szo? nem tudod hivatalos oldalrol beszerezni es rogton koddal telepul?

2020. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Google: "játék neve + no cd/dvd crack".

Ennyit tudok segíteni.

2020. júl. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap wincdemu-val sikerült
2020. júl. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!