Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a Onedrive-ba?

Figyelt kérdés

Van két onedrive fiókom, egy 5 GB-os szmélyes, és egy 5 TB-os vállalati.

A személyesbe be tudok lépni, minden rendben van, működik az asztali alkalmazásból is, androidról is és böngészőből is.

A másikba be vagyok lépve telefonról, de nem látom az összes fájlomat, a legtöbb kép helyett csak egy sima kép ikon jelenik meg, amit meg rendesen mutat azt sem tudom letölteni. Az office fájlokhoz nem férek hozzá. Asztali alkalmazásban ha megpróbálom hozzáadni a a fiókot, akkor először hibát ír ki, aztán elkezdi a bejelentkezést, de a végtelenségig csak töltődik. Ha böngészőben a kedvencekben elmentett linkkel próbálok hozzáférni, ott azt írja, hogy hiba történt, próbáljam meg néhány perc múlva, ha a onedrive főoldaláról akarok belépni, akkor meg csak annyit ír, hogy túl sokszor próbáltam helytelen jelszóval belépni (csak a megfelelő jelszóval próbálkoztam) és hiába adom meg a jó jelszót és a képen látható karaktereket, ugyan ezt a hibaüzenetet kapom meg újra.

A probléma kb egy hete kezdődött, a microsoft support oldalán viszont semmi ilyesmire nem találtam megoldást.



2020. júl. 12. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy a sok bejelentkezési kísérlet miatt letiltotta a fiókot, mert nekem is volt már ilyen, hogy jelszót kért de zárolva volt. Esetleg próbálkozz meg jelszóváltozatással, hátha akkor beenged.

Ha nem sikerült szerintem szólj a supoortnak a vállalatodnál, hogy nézzenek rá mi lehet a baj.

2020. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hali


Nem munahelyi fiók, hanem ebay-en vásárolt vállalati licence. Nem nagyon tudok kinek szólni.

Több ismerősöm is vett ugyan attól az eladótól és nekik semmi gond nincs vele.

Nem próbáltam rossz jelszóval belépni a hiba előtt, mert mindenhol be voltam vele jelentkezve, ahol használtam.

2020. júl. 15. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!