Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 hangprobléma?

Windows 10 hangprobléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan gondom van, hogy ha a gépet bekapcsolva hagyom érintetlenül, egy idő után "kikapcsolja" a hangokat rajta... Ezt hol tudom kikapcsolni/átállítani?


(értsd: szó szerint piros X jelenik meg a hangoknál, és várhatok mire vissza kapcsolja magától, vagy újra tetethetem vele a hangkártya illesztőprogramját)



2020. júl. 16. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha alaplapi kártya, ellenőrizd, hogy rendesen csatlakozik-e a jack dugó. Belső hangkártya esetén is ezt kell megnézned. Külső hangkártyánál au usb csatlakozást kell. Dugd át esetleg egy másik portba.
2020. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Energiatakarékos beállításokat. Simán lehet, hogy azok között van egy olyan opció, ami egy bizonyos tétlenségi idő után lekapcsolja.
2020. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# semmi köze hozzá, win 7-en nem volt ilyen bajom/ha ez lenne akkor átlag használatnál is jelentkezne


2# erre gondoltam én is, mert be van állítva, hogy 10-20 perc után kapcsolja ki a monitor, de szerintem a hangnak nem kéne eltűnnie

2020. júl. 16. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, de nekem egyszer mutatott valaki egy olyat; ahonnan frissíteni lehetett dolgokat, hivatalos, ingyenes fájlok voltak, arra szolgált, hogy ha valami pl nem olyan jól működött, akkor lehetett frissíteni erről az oldalról. De egyébként szóval ez külön géptípusra van specializálva, ahogy nézem; ja és asszem , a pontos típus kell, nem tudom , mindenfajta gépnek van-e ilyen támogató-oldala; de mindegy, berakom ezt, hátha valaki majd tud ilyet, vagy találsz ilyet a te géptípusodhoz is; de figyelj, hogy hivatalos forrásból legyen. Tehát ez egy ilyen drivers and tools oldal; ami esetleg jól jöhet. De szóval még márkákon belül is pontos típus kell. Tehát nekem ez volt az, nemtudom, minden gépnek van-e :

www.asus.com/supportonly/Pro5DIJ/HelpDesk_Download/

2020. júl. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!