Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek ez a könyv megfele...

Szerintetek ez a könyv megfelelő lehet emelt informatika érettségi felkészüléshez?

Figyelt kérdés

Szeretnék emelt szinten infóból leérettségizni jövőre, viszont sajnos nem infó szakon vagyok, így kicsit nehezebb, macerásabb. Gondolkodtam, hogy veszek 1-2 könyvet ami felkészít a dolgokra jobban.


Amiből most felkészülnék jobban az az Access és az Excel, de nem ártana egy kis gyakorlás PowerPointból, Wordből sem.


Programozás megy a legkönnyebben, szóval azzal már sokat nem szeretnék foglalkozni (csak néha ismétlés ugye)


Találtam egy könyvet ami az Office 2019-es programokról ír, hogyan használjuk/kezeljük őket. Az lenne a kérdésem, hogy ez a könyv megfelelő-e lenne emelt infó érettségihez, vagy keressek egy olyan könyvet ahol haladóbb szinten írnak róla?


[link]

Bemutató PDF: [link]


Előre is köszönöm a válaszokat



2020. júl. 17. 08:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Bártfai Barnabás kifejezetten jó (tan)könyveket ír, bár ez inkább kezdő szintű könyv.

Igazából emelt érettségin nem is maga a lexikális tudás a nagy falat, hanem annak az alkalmazása. Olyan könyvet viszont nem fogsz találni, amiben tételesen le van írva, hogy "ha ilyet kérdeznek, akkor ezt meg azt kell csinálni".

2020. júl. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!