Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Emelt szintű informatika...

Emelt szintű informatika érettségi felkészülés, programozás?

Figyelt kérdés
Szeretnék informatikábol emelt szinten érettségizni es késöbb programozással foglalkozni. Talaltám is egy könyvet de hiányoznak belőle részek. Tudnátok linket kuldeni ahol tudok anyagot és feladatokat találni a felkészüléshez?

2016. nov. 28. 17:48
 1/6 uno20001 ***** válasza:

Úgy hiszem, ennél jobb oldalt nem fogsz találni az emelt szintű informatika érettségire való felkészüléshez.


[link]

2016. nov. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valoban akarok majd érettségi feladatokat csinálni de elötte még magyarázatokat és konkrét példákat szeretnék látni lehetőleg c++ban, hogy mégse a magolt anyagot köpjem vissza hanem átlássam az egészet :D.
2016. nov. 28. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugye, nem azt mondod, hogy a 2017. májusi érettségihez most kezdesz el a nulláról programozást tanulni?

Egyébként van egy halom C(++) könyv. Nekem első körben a Computerbooks könyvei jutottam eszembe, a Programozzunk C++ nyelven kezdésnek tökéletes. [link]

2016. nov. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :D Egyébként nem a nullárol kezdek el tanulni vannak "alapjaim" amik mondjuk elég gyengék. És nem akarok hárítani de ez felirható a tanárnak mer az osztálybol senki sem tud annyira programozni mint amennyire kéne még az sem aki komolyan probálkozott. Mondjuk 0 magyarázat mellet nem is varható el több....
2016. nov. 29. 16:47
 5/6 anonim válasza:

Meg lehet csinálni.Én a tavaly érettségiztem emelt infóból és egyáltalán nem volt nehéz.Szobelihez van egy nagyon jó könyv ami teljesen lefedi az emelt szint követelményeit és kb 90 oldal.


Egy kérdés miért c++ akarod az érettségit megcsinálni?Nem éppen egy érttségi barát nyelv.


Ha kérdésed van írj privit

2016. dec. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne oltsuk le ennyire, mostantól májusig még összehozhatja a programozást, ha van elegendő logikai és képességbeli alapja hozzá. Két feltétele van: marha sokat kell gyakorolni, és olyan rutinosan kell csinálni a többi feladatot, hogy elég sok idő maradjon a programozásra.
2016. dec. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!