Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kezdjem el magam...

Hogyan kezdjem el magam hirdetni Instagramon?

Figyelt kérdés

Az első könyvem hamarosan jelen meg, azonban kiadó nélkül, tehát nekem kell népszerűsítenem és eladnom őket. Facebook oldalam ugyan már van, úgy tudom az Instagram közösségi oldal felületén sokkal szerencsésebb lenne reklámoznom magam és a könyvem.

Hogyan kell ezt elkezdeni? Kövessek be számomra teljesen ismeretlen embereket?

Ha valaki tudna nekem

segíteni, megkérem írjon!



2020. júl. 22. 21:40
 1/4 anonim válasza:
Csinálsz egy igényes insta oldalt. Bekövetsz mindenkit akit találsz, jó sok embert és ennek minimum a fele visszakövet aztán meg már csak úgy jönnek a követők ha minden jól megy. Mivel említetted hogy van facebookod így annak a segítségével tudsz az instagramra reklámot csinálni. Ahol az egyik posztokat úgy jeleníti meg másoknak (nem csak a követőidnek) mintha egy rendes hirdetés lenne, mert igazából konkrétan az.
2020. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Remélem érthetően eltudtam magyarázni és ha valamiben tudnék segíteni, kérdezz bátran
2020. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ja, és ha esetleg ide leírod az insta neved akkor lehet hogy pár követőt innen is tudnál szerezni
2020. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

írd fel a gyakorikerdesek.hu-ra

mint például ő: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

2020. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!