Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-et lehet használni...

Windows 10-et lehet használni Microsoft fiók nélkül is?

Figyelt kérdés
2020. júl. 31. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem feltétele a használatnak, de előnyöket ad ha használod.
2020. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, csak telepítéskor ne kapjon netet.
2020. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Robivosi ***** válasza:
100%
Igen, lehet használni helyi fiókkal. Legalábbis a régebbi build verziókat fel lehetett telepíteni Microsoft fiók nélkül is. Valamit olvastam, hogy az újabb verzióból ezt a lehetőséget korlátozták.
2020. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Lehet használni. Amióta használom a Windows 10-et (2016 január közepe, de inkább eleje), én egyszer sem jelentkeztem be a Microsoft fiókommal a rendszerbe.

Az a "trükk", hogy ha kábeles netet használsz, akkor a telepítés megkezdése előtt húzd ki a netet, aztán ha már befejezted a telepítést (ha már előtted van az asztal), akkor visszadughatod. Ha pedig netet kér, akkor nyugodtan nyomd meg a "folytatás internet kapcsolat nélkül" gombot.

Ha pedig Wi-fi-t használsz, akkor ha arra kér, hogy csatlakozz az internethez, akkor szintén csak kattints a "Folytatás internet kapcsolat nélkül" gombra.

2020. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#3

Én pár hete telepítettem egy asztali számítógépre tiszta telepítéssel a Windows 10 20.04-es változatát, természetesen net nélkül, és minden rendben volt.

Ugyan úgy lehetett telepíteni, mint mondjuk annó az 1607-et, vagy a 1809-et, satöbbi.

2020. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy régi 2016-os telepítőt használok, az nettel is engedi, csak a kihagyásra kell menni. Az a jogtiszta Win 7 kulcsomat is elfogadta és Win 10 licenszé konvertálta, aktiválta is magát vele, így elvileg az is eredeti, bár nem tudom mennyire számít jogtisztának.
2020. júl. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Pro verziónál mindig ott a választási lehetőség, de Home verziónál (ma már) csak akkor jelenik meg ha ki van húzva az utp kábel.

[link]

2020. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!