Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excel-ben VBA és PowerQuery...

Excel-ben VBA és PowerQuery meg ilyesmi megtanulásához hol tudnék találni valakit aki segít?

Figyelt kérdés

Egy informatika tanár lehet drága lenne.

Főként inkább ilyen fialabb egyetemi hallgatóra vagy hasonlóra gondoltam. Pl gazdaságinformatikus aki kicsit olcsóbban segítene megtanulni ezeket.


Ilyen embert hol tudnék találni szerintetek?


Pivot-tábla is érdekelne, alapszinten tudom használni, de sokkal többet szeretnék tudni az ilyenekről.

Pl. gyakorló feladatokkal.



2020. aug. 2. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak nem biztos, hogy egy egyetemista hatékonyan meg tudná tanítani azt, amit valószínűleg ő is csak nagyon érintőlegesen tanult. Persze, nem akarok én senkit lebecsülni, csak tudom, hogy ez olyan téma, ami eléggé hangsúlytalanul szokott előkerülni.

A VBA-s részhez tudom ajánlani segédletként: [link]

Az interkonyv.hu oldalon online egy ezresbe kerül, szóval...

2020. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)


Könyvet nem tudok venni, nem Magyarországon élek.

2020. aug. 2. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó, nem illik ilyet mondani, de ha rákeresel, és utánaírod, hogy "pdf", akko megtalálhatod letölthető formában is.
2020. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából könyvből amúgy sem szívesen tanulnék se így, se úgy.


Koncentráció-zavarom van. Még egy újságcikket is nehéz olvasnom néha.

Tanárral jobb lenne. Csak hát drágább.

2020. aug. 2. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:
használj youtube videokat és google
2020. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!