Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Truck and logistics simulator...

Truck and logistics simulator honnan töltsem le?

Figyelt kérdés

Torrent oldalon nics fent

20 dollárom meg most nincs



2020. aug. 5. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
IGG Games-ről, ott 10000 féleképp le tudod tölteni. Torrent, .zip, .rar, formájában, meg Mega felhőből is.
2020. aug. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Próbálok eligazodni de előtted letöltöttem máshonnan és kulcsot kér

Nem találtam a leirásában kulcsot...

van ilyen oldal ahol crack-elt kulcsok vannak? bocsi a hülyeségemért :)

2020. aug. 5. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Ncore-on csak egy találathoz volt szerencsém, ami PS-re jó. IGG-n kipróbáltam az összes linket: valamelyik hamis, valamelyiknek nem jó a telepítője, sokan pedig írják a kommentszekcióba, hogy nem indul a játék. Mivel viszonylag új játékról beszélünk, lehet, hogy érdemes lenne 1-2 hetet várnod, addigra felkerül az NCore-ra is, meg talán az IGG-s verziót is kijavítják. Lehet, hogy le lehetne tölteni még is valahonnan, de az valószínűleg megbízhatatlan forrás. Én az IGG-től is kicsit tartok, de más hirtelen nem jutott eszembe, ami ingyenes felület és nem kell regisztráció.
2020. aug. 6. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszi hogy próbálkoztál , IGG t próbáltam sajnos nem működött

Várok még kicsit hátha :D

2020. aug. 6. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!