Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha már egyszer előfizettem...

Ha már egyszer előfizettem xbox Gamepassre az még mindig 300 forint lesz?

Figyelt kérdés
Na tehát az a helyzet, hogy én egyszer már megvettem 300 forintért ezt a gamepass ajánlatot, az lejárt, le is mondtam, aztán most, egy pár hónappal később megint azt írja, hogy 300ft egy hónapra. Szerintetek ha megveszem levonja a rendes árát? Mert semmi nem utal arra, hogy többe kerülne, sehol nem írják, hogy én ezt már egyszer megvettem.

2020. aug. 9. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem állandó előfizetésem van, de úgy tudom működik az, hogy ha hagyod lejárni akkor felajánlja egy idő után az első hónapot 300Ft-ért újra. Én Xboxon használom, ott arra figyelj, hogy amikor az utolsó képernyőn vagy ahol kiírja a fizetendő összeget (a bal felső sarokban fekete háttér előtt) ott is 300 legyen és akkor biztos annyit von le. Ha nem zavar, hogy nincs állandóan Game Passod akkor lehet így szünetekkel az év nagy részében 300ért. Lehet, hogy ez majd fog változni, de már évek óta működik így.
2020. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!