Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jól tudom az openoffice...

Jól tudom az openoffice writer programnak van hangos felolvasó lehetősége?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor ezt hol tudom bekapcsolni.., mindenhol kerestem de ezekszerint csak ki hagytam valamit..

2020. szept. 3. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezik hozzá ilyen kiegészítő:

[link]

2020. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben, és hol tudom bekapcsolni?
2020. szept. 3. 23:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Key benefits


- Simple to install. Click the Get It button at the Extensions web site. Open the extension with LibreOffice or OpenOffice.org. Approve the license. Restart the program.

Egyszerű telepíteni. Kattintson a Letöltés gombra a Bővítmények webhelyen. Nyissa meg a kiterjesztést a LibreOffice vagy az OpenOffice.org segítségével. Hagyja jóvá az engedélyt. Indítsa újra a programot.


- Simple to set up. Click the icon on the menu bar or choose Tools > Add-Ons > Read selection... Choose the program or website you want the extension to use and click OK.

Egyszerű beállítani. Kattintson a ikonra a menüsoron, vagy válassza az Eszközök > Kiegészítők > Olvasás... Válassza ki a programot vagy webhelyet, ahol használni szeretné a kiterjesztést, kattintson az OK gombra.


- Simple to use. Select some text. Click the icon on the menu bar. If you don't want to see the dialogue when you click the icon, remove the check from Always show this dialogue.

Egyszerű használni. Válasszon ki egy szöveget. Kattintson a menüsor ikonjára. Ha nem szeretné látni a párbeszédablakot, amikor rákattint az ikonra, távolítsa el a jelölőnégyzetet a Mindig jelenítse meg ezt a párbeszédet jelölőnégyzetből.


Flexible. Since you can choose different external applications or websites, how you use the extension is only limited by your imagination. Send a brief email or text m- essage. Translate text. Speak different languages. Look up phrases with Google Search. Save the spoken text to a portable music player.

Rugalmas. Mivel különböző külső alkalmazásokat vagy webhelyeket választhat, a bővítmény használatának csak a képzelete szabja határt. Küldjön rövid e-mailt vagy szöveges üzenetet. Szöveg fordítás. Különböző nyelvek. Keressen kifejezéseket a Google Keresés segítségével. Mentse el a kimondott szöveget egy hordozható lejátszóban.


- Open Source. View the source code. Check it out. Adapt it to your needs.

Nyílt forráskódú. Tekintse meg a forráskódot. Módosítsa az igényeinek megfelelően.


[link]


To use the extension, just highlight the text you want read, then click Tools, Add-Ons, and then Read Selection. You could also copy the text and then select Read Clipboard instead.


A kiterjesztés használatához jelölje ki az elolvasni kívánt szöveget, majd kattintson az Eszközök > Kiegészítők > Kijelölés olvasása elemre. Másolhat szöveget, majd kiválaszthatja a Vágólap olvasása lehetőséget.

2020. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!