Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 árak között miért...

Windows 10 árak között miért van ilyen nagy különbség?

Figyelt kérdés

[link]


Microsoft Windows 10 Pro 64bit HUN FQC-08925 - 3490Ft


illetve ettől vannak sokkal drágábbak is, de azok mit tudnak? mert ez is pro verzió. Azt leszámítva, hogy 32 és 64bites is.


Gondolkodtam, hogy ha már ilyen olcsó, talán érdemes megvásárolni.


2020. szept. 7. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Hát ennyiért biztos nem kapsz "új, eredeti mikroszoft vindózt". Ez vagy valami különleges ajánlat, vagy sima átverés.
2020. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem én sem.... a windows oldalán a home verzió 44e, a pro meg 70e körül
2020. szept. 7. 16:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Amit párezerért kapsz, az újrahasznosított licensz.
2020. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és annak van valami buktatója?? vagy hogy tudják azt újrahasznosítani?
2020. szept. 7. 16:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vat..án is árulnak ilyeneket, szal legális és okésak. Érdemes az aukciós oldal termékleírásait elolvasni és megtudod miért ennyi.
2020. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az újrahasznosított licencek ugyanúgy működnek, mint az eredetiek, csak tized annyiba kerülnek. Nyugodtan vedd meg.
2020. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kicsit utána lestem, és valóban :) Köszönöm a válaszokat.



Miben különbözik az újrahasznosított szoftver attól, mintha újonnan vásárolnám meg? Van-e bármi hátránya?


Valójában az újrahasznosított szoftverek egyenértékűek az elsődleges piacon elérhetőekkel. Nincs funkciócsökkenés, telepíthetőek, aktiválhatóak. Két markáns előny írható a újrahasznosított szoftverek mellé: 1. költségcsökkentés/költséghatékonyság 2. nagy verziópaletta: olyan (régebbi) verziók is elérhetőek, melyek az elsődleges piacon már nem.


Forrás: [link]

2020. szept. 7. 16:37
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

én is 4000-ért vettem egy külföldi oldalon.

eu-ban ez legális. eladhatod, továbbadhatod a szoftveredet ha már nem kell.


illetve vannak olyan cégek akik vesznek 3000 licencet, de csak 2400-az használnak, mert nem kell több . a többit meg eladják hogy ne álljon nekik a polcon.

2020. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!