Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem vagyok egy nagy számitáste...

Nem vagyok egy nagy számitástechnikai guru, de jól tudom hogy a pdf fájlt nem lehet szerkeszteni? Ha mégis, akkor hogyan?

Figyelt kérdés

máj. 22. 18:47
 1/7 Kólauborkával ***** válasza:
49%
Fizetős szoftverrel, pl.: Adobe
máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 L.. István ***** válasza:
Én se, de mondjuk átkonvertálod Word-be. Én ezt a módszert tudom.
máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valamennyire a DicHubbal is lehet.
máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy én tudom így hirtelen, igazából az acrobat readerrel is lehet egyfajta jegyzetelésre és kiemelésre lehetőség, de ezek külön vannak tárolva, azaz leszedhetőek.

A másik dolog, hogy fogod átkonvertálod valamivel, pl: Gimp képekre tudja konvertálni, és akkor képként szerkeszted, de ez macera és nagy méretűvé válhat a fálj, vagy a betűk írásképe lesz ronda.. A word és pl google drive-ba mentés ott pedig doc-ra átalakítással lehet sikerül, de ki tudja mi veszik el.

És ha még mindez sikerülne is, igazából a védelem az lenne, hogy valamiféle digitális védelem kerülne rá, így ha valaki aki megkapja és tudja hogy védettnek kéne lennie, ellenőrzi, az látja, hogy nem azt kapta, amit kell.

máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok ingyenes, akár online megoldás is van, bár gondolom ezekben csak szöveget lehet átírni, ilyesmi. Az új Firefox is képes erre.
máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehet szerkeszteni, ha nincs jelszóval védve
máj. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!