Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tegnap este észre vettem,hogy...

Tegnap este észre vettem,hogy " megújúlt " a Facebook ! Vissza tudom valahogyan állítani a régi Facebookot???? Ez az új,nagyon nem szimpatikus,lehet,hogy idővel megszoknám,de viszont hiányzik egy két régi dolog is!!

Figyelt kérdés
A régi facebook-nál ha kikapcsoltam az elérhető állapotot,akkor láttam,hogy ki mikor volt elérhető,most viszont ha kikapcsolom akkor nem mutatja,van rá megoldás,hogy kikapcsolt állapotban is lássam,hogy ki mikor volt elérhető???

2020. szept. 20. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet visszaváltani a régire. Az a kinézet megszűnt.
2020. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Jobb felső sarokban van egy menüpont: klasszikus felület visszaállítása 48 órára. Már vagy két hete így nyomom :D :D
2020. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Előbb utóbb nem lehet visszaállni, lehet jobb megszokni.
2020. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2: Volt már ilyen többször is, előbb-utóbb törlik azt a lehetőséget is.
2020. szept. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem értem a lepontozást, jelenleg még megvan a lehetőség a régi skin használatára...


Persze, nem lesz ez sem örökké, előbb utóbb megszűnik ez az opció, de addig én kitartok :D

2020. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem, de nem volt ilyen menüpont.
2020. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

Nekem volt. Nekik is van:

[link]

2020. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

A lepontozóknak:

ez egy 3 perccel ez előtti screenshot a saját facebookomról


[link]


És megint visszaváltottam :)

2020. szept. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
Vissza lehet váltani örökre is és vannak böngészők amik egyelőre nem is támogatják az új kinézetet, pl. explorerben mindenképp régi facebook működik még csak, Avast browserben is. Firefoxra meg chrome-ra meg már meg van a kiegészítő és tökéletesen működik. Úgy kell rákeresni, hogy "Old layout for facebook". Tádáám, visszaáll szépen annak is akinek már nincs visszaváltás lehetőség klasszikra.
2020. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!