Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valahogy lehetséges az MTA...

Valahogy lehetséges az MTA serial váltás?

Figyelt kérdés
Heló! A mostani gépemben van egy SSD és egy HDD. Egyértelmű hogy az SSD a windowsnak van, a HDD pedig másodlagos tárolónak. Ugye az egyik mta szerverről ki lettem bannolva, és szeretnék minél hamarabb vissza jutni. Van egy másik számítógép amiben alapból van egy HDD. Arra gondoltam hogy betenném mellé az én HDD-m, aztán úgy telepíteném fel a GTA + MTA-t. Sajnos újra telepítés soha nem oldotta meg nekem. Mindig ugyan az a serial marad. Valaki tudna ebben segíteni?

2020. szept. 24. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért erőlteted a visszatérést, miután bannoltak? Tanulj meg veszíteni, és elfogadni hogy ha nem tartod be a szabályokat akkor következményei vannak. Erre te mit csinálsz? Megkerülnéd a tiltást és folytatnád tovább.
2020. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lassan 3 éve volt a ban. Ts-en fogok velük beszélni, szerintem meglehet normális ember módjára beszélni. De inkább kezdenék egy új karaktert teljesen előröl.
2020. szept. 24. 11:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Merevlemez cseréje.
2021. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!