Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy hozzam vissza átformázott...

Hogy hozzam vissza átformázott particióm?

Figyelt kérdés
Bátyám valamit félrenyomhatott és a 2 meghajtóm ( c:d:) egy meghajtóra cserélődött.partition magic-al megtudtam nézni hogy megvan még a másik meghajtó csak már nem NTFS rendszerü hanem PqRP van odairva.Szükségem volna azokra az adatokra amik azon voltak rajta.
2010. aug. 8. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
esetleg ha csináltál korábban ghost mentést akkor a régebbi gép állást vissza tod hozni és csak a c-lesz a régi a d maradni fog. De ez csak szerintem .
2010. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nos ez attól függ mire gondolsz? Akarsz egy D meghajtót, vagy a formázás végett elveszett dolgokat akarod visszahozni?
2010. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hali előző vagyok bocs elnéztem...

Szóval ha a bátyád csak simán formázta akkor van esélyed visszaszerezni. Ha viszont mélyformázást adott a vinyónak akkor búcsúzz el a dolgaidtól. Legegyszerűbb ha letöltesz valami recovery programot és elemezteted vele a vinyót. Ha talál valamit akkor azt visszaszerezheted de arra figyelj hogy annyi hely kell a c-n mint a visszaállítandó adat mennyisége!!! Addíg a programon kívül semmit ne tölts le, telepíts fel stb mivel akkor a régi adatok egy részét már nemtudod visszanyerni.

2010. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!