Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mekkora legyen a renszer...

Mekkora legyen a renszer partícióm mérete?

Figyelt kérdés
Windows 7 Professional + office 2007 + egyéb programok (vírusírtó, néró, hardverek illesztőprogik, stb.) lenne rajta. Filmek, zenék, játékok másik partícióra kerülnek. A vinyóm mérete 250 GB. Hogyan lenne célszerű kettéosztani?
2010. ápr. 6. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a helyedben úgy csinálnám, hogy három partíció lenne:

(bocsi linuxos vagyok)

dev/sda0: 20GB (C:) - Lemezcímke : Rendszer

dev/sda1: 5GB (D:) - Lemezcímke : Mentés

dev/sda2: 225GB(E:) - Lemezcímke : Helyi lemez


Nézz utána a Norton Ghost nevű programnak, ennek segítségével csinálhatsz az 5GB-os partícióra egy rendszermentést... ajánlott mindent előtte felrakni (office,stb), mert a ghost ezt is beveszi a mentésbe (szóval visszaállítás után ez is alapból rajta lesz)

2010. ápr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem pont így van, szintén 250-es vinyó.

Én úgy osztottam meg, hogy 35 giga a rendszernek ( meg a drivereknek, programoknak) a többi pedig a játékok, filmek, zenék, képek stb-nek.

2010. ápr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!