Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Települési címer fekete...

Települési címer fekete fehérben csak körvonalakkal?

Figyelt kérdés
Ebben tudna segíteni valaki? Hogyan tudom megcsinálni photoshop-ban, hogy ha van egy településnek egy címere akkor az csak fekete fehér körvonalból álljon? Sajnos, ahol nincs körvonal azt nem tudom megoldani. Videót vagy segítséget tudna adni valaki? Vagy online program?

2020. okt. 31. 15:32
1 2
 1/14 TR75 ***** válasza:

[link]


Valami ilyesmire gondoltál?

2020. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ilyenre inkább:

Ebből: [link]

Ez: [link]


Csak az a baj, hogy címer körvonala már elég vastag és ezt már nem tudtam megcsinálni...

7 településről lenne szól...

2020. okt. 31. 16:38
 3/14 anonim ***** válasza:
kijelölöd az összes fekete részt, nyomsz egy fordított kijelölést és törlöd ezzel a színes részeket. :) minőségileg nem lenne tökéletes, ahhoz én mondjuk újra rajzolnám, ha tökéletes kellene - de nem 7 esetben és nem 5 perc alatt.
2020. okt. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Szóval nem lehet egyszerűen megoldani akkor... :(


Köszönöm az infót! :)

2020. okt. 31. 17:01
 5/14 TR75 ***** válasza:
Ha a linkelthez hasonló minőségű az egyszerűsíteni kívánt címer, konkrétan vonalakkal, homogén színekkel, az teljesen egyszerű. Simán kitöltés színnel, a vonalak maradnak, és minden más olyan színű lesz, amilyennek szeretnéd. Fotó esetében már nem ilyen jó a helyzet.
2020. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt hogyan kell? Sajnos abszolút nem vagyok ebben jártas. Ilyet még nem csináltam. Csak a munkámhoz kellene, mert a kiküldött fekete-fehér papíron jobban mutatnak ezek a címerek körvonallal.
2020. okt. 31. 18:02
 7/14 TR75 ***** válasza:

Az a helyzet, hogy a Photoshopot nem ismerem, GIMP-pel szoktam bohóckodni.

Abban egy kis festékes üvegcse jelzi a kitöltést. Ha ezt használod, az adott vonalak közti területet kitölti a program a választott színnel.

Az általad linkelt képen ez simán elvégezhető, mert homogén színek vannak, és jó minőségű a kép. Amelyik felületet kitöltenéd színnel, arra kattintasz.

2020. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Hátha... Köszi!
2020. okt. 31. 21:35
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]


ps, kijelölés, színtartomány, fekete amit a 3mas is javasolt :)

2020. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Eddig megvagyok, de a 3-ast nem tudom :/
2020. okt. 31. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!