Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom átrakni a Windows...

Hogyan tudom átrakni a Windowst másik HDD-re?

Figyelt kérdés

Szóval:

Van nekem egy régi, és egy új rendszerem.

A régi windows 4 éves, és a legkisebb merevlemezemen van.

Az új windows az 1 terrás merevlemezemen van.

A probléma az, hogy fogalmam sincs hogy hogyan tudnám átvinni az új rendszert a réginek a "helyére".

(Tudom, újratelepítés, de azon kívül)



2020. nov. 2. 00:46
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
Rengeteg program van rá. Macrium Reflect Free, ClonZilla, Acronis True Image, EaseUS Todo Backup, stb..
2020. nov. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam velük. Ahhoz h egy ilyennel átrakjam másikra, ugyanakkora vagy nagyobb tárhellyel kell rendelkeznie annak a merevlemeznek, amire átrakom, mint amelyikről átrakom.
2020. nov. 2. 09:54
 3/8 P.O.C. ***** válasza:

Ez nem igaz! Nyilván kisebb nem lehet. De ha nagyobb akkor arányosan átméretezi a cél lemez partícióit, vagy akár egyénileg is meghúzhatod a határokat. Jobban el kellett volna merülni a beállításaiban ezeknek a szoftvereknek. Mert más lehetőség erre nincs.


Itt van bár video ami eltérő méretű klónozásokat mutat be:

https://www.youtube.com/watch?v=3s75WL0lFPY

https://www.youtube.com/watch?v=E-D36UVKN-w

2020. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 P.O.C. ***** válasza:
***Illetve pontosabban kisebb is lehet, ha a forrás lemezen lévő adatok mennyisége nem több, mint amennyi hely van a cél lemezen.
2020. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mégis hogy akarnád kisebb HDD-re áttenni?!
2020. nov. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P.O.C. ***** válasza:
#5: Nem kisebbre akarja, hanem nagyobbra. De fordítva se akadály, csak ott az írt adatmennység nem mindegy. Nem lehet több írt adat. Mint a cél lemez kapacitása.
2020. nov. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De, a kissebbik merevlemezemre akarom átvinni.
2020. nov. 2. 13:47
 8/8 P.O.C. ***** válasza:
Akkor addig töröld, archiváld a dolgokat, amíg annak tartalma ráfér a cél lemezre. Ennyi a megoldás.
2020. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!