Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program 3D nyomtatás...

Van olyan program 3D nyomtatáshoz, ami automatikusan tervez alátámasztásokat kilógó alkatrészekre?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Nincs, mivel fingja nincs mi az a kilógó alkatrész, meg hogy amúgy hova milyen hosszú,/erős/anyagú stb. alátámasztás kéne, meghogy te éppen házat vagy gémeskutat tervezel... Szóval remélem érthető a dolog.
2020. nov. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ideiglenes alátámasztásra gondolsz, ami csak a nyomtatás ideje alatt kell, és utána eltávolítható, akkor igen, kb minden normális szeletelő szoftver képes rá. Pl Ultimaker Cura 4.7, ami az egyik legjobb ilyen program.
2020. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondoltam #2. Nekem meg is van az ultimate cura, de hogyan kell neki megadni, hogy csináljon alátámasztást? Sehol nem találom. Ha csak simán lementem és elkezdem nyomtatni, akkor nem csinál támasztékokat.
2020. nov. 3. 23:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy olyan beállítás, hogy Support, azt pipáld be. Egyébként írtam üzenetet PM is :)
2020. nov. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha ultimaker curát használsz abban van erre külön plugin van mód ami alátámasztás csinál. :D
2022. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!